راهنمای استفاده از خدمات و سفارش سرویس در پورتال مشتریان شیراز وب

4 Apr 2016

از اینکه شیراز وب رو انتخاب کرده اید، متشکریم!

ما اینجا هستیم که در کنار ارائه ی سرویس های با کیفیت، یک تجربه لذت بخش از دریافت سرویس و خدمات رو براتون رقم بزنیم. همچنین، بعد از سفارش سرویس در کنارتون هستیم، تا اگه سوالی براتون پیش اومد یا در مورد سرویسی که تهیه کردید نیاز به راهنمایی داشتید، در کوتاه ترین زمان شما رو راهنمایی کنیم، و تا رفع کامل مشکل احتمالی، همراهتون هستیم.

برای سفارش سرویس، پیگیری درخواست های پشتیبانی و استفاده از سایر خدمات شیراز وب، نیاز هست که قبل از هر چیز، یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر هنوز حساب کاربری ایجاد نکردید، از این قسمت می تونید خیلی ساده و سریع با پر کردن فرم ایجاد حساب کاربری، به جمع مشتریان عزیز و ارزشمند ما بپیوندید.

فرآیند ایجاد و تایید حساب کاربری خیلی سادست، و کمتر از 5 دقیقه وقتتون رو میگیره؛ فقط کافیه این دو مرحله رو انجام بدید:

1. به صفحه ایجاد حساب کاربری وارد بشید و اطلاعات فرم رو (ترجیحا با حروف انگلیسی!*) تکمیل کنید.
(با تکمیل و ارسال فرم، بلافاصله یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی براتون ارسال میشه)

2. به ایمیلتون وارد بشید، و توی ایمیلی که براتون از طرف شیراز وب فرستاده شده، روی لینک فعال سازی کلیک کنید.

تبریک میگم! حالا شما هم یکی از مشتریان ارزشمند ما هستید، و براحتی می تونید با اطلاعات کاربریتون به سامانه پورتال مشتریان شیراز وب وارد بشید، و ضمن انتخاب و سفارش سرویس دلخواهتون، از تمامی خدمات پشتیبانی پورتال مشتریان شیراز وب بهره مند بشید.

* دلیل تاکیدمون به پر کردن فرم ثبت نام با حروف انگلیسی، این هست که اگه بخواید برای ثبت دامنه های بین المللی (مثل com. و net. و ...) از همین اطلاعات ثبت نامیتون به عنوان مشخصات مالکیت دامنه استفاده بشه، طبق قوانین بین المللی نیاز هست که مشخصاتتون به زبان انگلیسی وارد شده باشند؛ در غیر این صورت فرآیند ثبت دامنه تون با مشکل مواجه میشه! البته این امکان رو براتون فراهم کردیم که بعد از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری هم بتونید اطلاعاتتون رو ویرایش کنید، و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست.

امیدواریم در کنار ارائه سرویس های با کیفیت، بتونیم تجربه ای لذت بخش رو براتون رقم بزنیم.