ایجاد حساب کاربری در وب سایت یا پورتال مشتریان شیراز وب و یا هرگونه ثبت سفارش و پرداخت فاکتور در وب سایت و یا پورتال مشتریان شیراز وب به معنی اعلام موافقت، پذیرش و تعهد به رعایت و پایبندی به تمامی شرایط و قوانین مندرج در این صفحه و سایر صفحات و بخش های وب سایت شیراز وب می‌باشد، و نیازی به گرفتن امضا از کاربر یا مشتری نمی‌باشد.

بنابراین، ضروری است که قبل از ایجاد حساب کاربری، ثبت سفارش و استفاده از خدمات شیراز وب، موارد مندرج در این صفحه و سایر صفحات و بخش های وبسایت شیراز وب را به دقت مطالعه نمایید.

A) ثبت نام در شیراز وب:

 1. وارد کردن نام و نام خانوادگی حقیقی و شماره تماس صحیح و مشخصات کامل، صحیح و دقیق توسط سرویس گیرنده، در زمان ایجاد حساب کاربری و ثبت سفارش الزامی است. در هر زمان که مشخص شود مشخصات شخص خریدار/سرویس گیرنده ناقص، مستعار، جعلی و یا اشتباه بوده، شیراز وب میتواند حساب کاربری و تمامی سرویس های ایشان را بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف کند و هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود. همچنین کلیه عواقب و خسارات حاصل از ارائه اطلاعات ناقص بر عهده سرویس گیرنده بوده و شیراز وب مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 2. کاربر الزاماً باید دارای آدرس معتبر در کشور ایران باشد.
 3. مشخصات درج شده در پروفایل کاربران پورتال مشتریان شیراز وب الزاما باید اطلاعات صحیح، دقیق و معتبر کشور ایران باشد. در صورتی که به دلیل تمکین از الزامات و قواعد ثبت دامنه با یک پسوند خاص و سایر دلایل ممکن، کاربر مایل باشد که دامنه خود را با اطلاعات کشور دیگر و یا اطلاعاتی بجز اطلاعات درج شده در پروفایل اصلی حساب کاربری خود ثبت نماید، لازم است که پس از ایجاد حساب کاربری با اطلاعات صحیح، دقیق و معتبر کشور ایران، از طریق این لینک نسبت به ایجاد حساب زیرمجموعه با مشخصات مورد نظر خود اقدام نماید. سپس در آخرین مرحله ی سفارش ثبت دامنه، (با استفاده از گزینه ای که به همین منظور در اختیار وی قرار گرفته است) آن حساب زیر مجموعه را به عنوان مرجع درج اطلاعات در WHOIS دامنه مذکور انتخاب کند.
 4. شیراز وب هیچگونه تعهدی به ارائه سرویس و پشتیبانی به کاربران با حساب کاربری تایید نشده و یا با اطلاعات حساب کاربری ناقص، مستعار و یا جعلی ندارد.
 5. ثبت نام در شیراز وب و استفاده از سرویس ها به منزله ی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین موجود در این صفحه، و شرایط خاص موجود در دیگر صفحات از جمله صفحه ی مربوط به سفارش و مشخصات و امکانات هر سرویس می باشد.
 6. توجه داشته باشید شیراز وب فقط به شخص خریدار سرویس، پشتیبانی و پاسخ می دهد و از پاسخ به اشخاصی که با واسطه از شیراز وب سرویس دارند معذوریم.
 7. با توجه به اینکه تمامی اطلاعات سرویس های شما از طریق کنترل پنل شیراز وب شما قابل دسترسی است، زمان ثبت نام از رمز هایی استفاده کنید که حدس زدن آن مشکل باشد و همچنین رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. در صورت هک شدن پنل یا ایمیل شما و دسترسی افراد غیرمجاز به پنل و ایجاد هرگونه تغییر یا انتقال، شیراز وب مسئولیتی نمی پذیرد و مراتب را باید از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید.
 8. هر کاربر فقط یک بار می تواند ثبت نام کند. ثبت نام با نام کاربری های مختلف برای یک شخص غیرمجاز است.
 9. شیراز وب می تواند در هر زمان نسبت به احراز هویت کاربر اقدام نماید؛ و تعیین شیوه احراز هویت کاربر، به انتخاب و صلاحدید شیراز وب می‌باشد.
 10. در هر زمان ممکن است برای تائید هویت از کاربر درخواست مدارک شناسایی شود، در اینصورت کاربر باید ظرف مدت تعیین شده اقدام به ارسال مدارک نماید.
 11. ارائه هرگونه سرویس و خدمات در شیراز وب منوط به تایید هویت کاربر از طریق ایمیل، تلفن و موبایل می‌باشد.
 12. امکان حذف حساب کاربری در شیراز وب وجود ندارد.
 13. مسئولیت صحت اطلاعات درج شده در حساب کاربری مشتریان و اطلاعات سفارشات مشتریان بر عهده خود مشتری بوده، و شیراز وب هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 14. ارائه سرویس به مشتریان صرفا در چارچوب قوانین سایت امکان‌پذیر است.

B) استفاده از سرویس ها:

 1. مسئولیت کلیه فایلها، محتوا و فعالیت های سرویس ها بر عهده سرویس گیرنده است، و شیراز وب هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 2. انجام هرگونه فعالیت مخرب و مجرمانه (از قبیل راه اندازی هرگونه فیلترشکن و سرویس تونل و پروکسی، Phishing، Denial of Service و غیره) در تمامی سرویس‌ها ممنوع می‌باشد، و کلیه مسئولیت آن بر عهده کاربر سرویس گیرنده بوده و باید در مقابل آن پاسخگو باشد. در صورت مشاهده فعالیت‌هایی از این قبیل، کلیه سرویس‌های کاربر خاطی بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف می‌گردد، و هیچ نسخه پشتیبانی نیز در اختیار ایشان قرار داده نشده و هیچ‌گونه وجهی نیز به ایشان بازگشت داده نخواهد شد. همچنین ایشان موظف به پرداخت غرامت و کلیه هزینه‌های احتمالی حاصل از فعالیت انجام شده می‌باشند.
 3. انتشار مطالب و محتوای غیر اخلاقی، سوء استفاده، توهین به شخص یا اشخاص و … ممنوع می باشد و سرویس/سرویس های کاربر خاطی بدون اطلاع قبلی غیرفعال یا حذف می شود. در این صورت هیچ مبلغی به کاربر خاطی عودت داده نخواهد شد.
 4. ارسال ای میل های حجیم تبلیغاتی (Spam) ممنوع می باشد و سایت خاطی بدون اطلاع قبلی غیرفعال می شود.
 5. سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هیچ نحوی استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از سرویس‌دهنده بر روی سرور‌های خود نصب نکند.
 6. در تمامی سرویس ها رعایت قوانین بین المللی کپی رایت الزامی است.
 7. سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران، ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و قوانین جهانی تجارت الکترونیک را رعایت نماید. بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.
 8. در سرویس های هاستینگ و نمایندگی، نصب هر برنامه ای که باعث بالا بردن بیش از حد بار CPU ، RAM یا دیگر منابع سرور شود ممنوع می باشد. در هر شرایطی اگر سایت شما بیش از حد از منابع سرور استفاده کند، به شما اطلاع داده می شود و در صورت رفع نشدن مشکل توسط شما و تکرار استفاده ی بیش از حد از منابع سرور، سرویس دهی به سایت شما بصورت کامل قطع خواهد شد. در این صورت هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود. همچنین اگر مصرف سایت بگونه ای باشد که برای دیگر سایت ها مشکل یا اختلال ایجاد کند، ممکن است ابتدا سرویس غیرفعال شود سپس جهت رفع مشکل به شما اطلاع رسانی شود.
 9. آپلود و اجرای فایل های مخرب، ویروس، شل و …، تلاش در دسترسی به فایل های دیگران، تلاش در دسترسی به دیگر سیستم های موجود در شبکه، تلاش برای نفوذ به سیستم دیگر شبکه ها، بلافاصله موجب غیرفعال شدن سرویس شما خواهد شد.
 10. سایت های آموزش هکینگ و امنیت شبکه و تالارهای گفتگو در این زمینه ها، در شیراز وب میزبانی نمی شود.
 11. شیراز وب در قبال امنیت و سلامت رمز هایی که برای ورود به بخش مدیریت یا کنترل پنل (سی پنل، سایت های طراحی شده و …) بصورت اتوماتیک یا دستی ساخته و برای کاربر ارسال می شود هیچ مسئولیتی ندارد. اگر احساس می کنید رمز از امنیت کافی برخوردار نیست لطفا آن را تغییر دهید.
 12. در صورت استفاده ی غیرمجاز از سرویس، شیراز وب می تواند دیگر سرویس های شما را نیز بدون اطلاع قبلی غیرفعال کند.
 13. در صورت غیرفعال شدن سرویس به دلیل استفاده ی غیرمجاز، برای فعال سازی (در صورت صلاحدید بخش پشتیبانی شیراز وب) سرویس خاطی جریمه خواهد شد. در هر صورت برای فعال سازی یا ارائه ی بک آپ (در صورت وجود) جهت انتقال، جریمه دریافت خواهد شد.
 14. اگر سرویسی به دلیل استفاده ی غیر مجاز، غیرفعال یا حذف شود، هزینه ی آن برگشت داده نمی شود.
 15. تمام سرویس های میزبانی وب (هاست) شیراز وب بین ۱ تا ۷ روز گارانتی بازگشت وجه برای تست دارند. در صورت عدم رضایت مشتری از سرویس دریافتی در دوره زمانی مذکور، تمام مبلغ پرداخت شده برای سرویس بدون کسر هزینه (با شرط اجرای قانون بعدی) در آخر ماه برگشت داده میشود. بجز مبالغی که بانک بعنوان کارمزد کسر میکند (مثل کارمزد کارت به کارت – در صورت وجود) (مبلغ دامنه و سایر سرویس های جانبی قابل برگشت نیست).
 16. اگر کاربر قبلاً سرویسی را گرفته و تست کرده باشد و در ۳ ماه اخیر از گارانتی بازگشت وجه استفاده کرده باشد، درصورت استفاده مجدد از گارانتی بازگشت وجه، ۲۵% از مبلغ پرداختی (حداقل ۱۰ هزار تومان) کسر و مابقی برگشت داده میشود. البته درصورتی که سرویس مشکلی فنی داشته باشد و کاربر بدلیل مشکلات فنی قصد لغو سرویس را داشته باشد هیچ هزینه ای کسر نمیشود.
 17. بجز سرویس هاست cPanel شیراز وب، سایر سرویس های قابل ارائه در مجموعه شیراز وب شامل هیچگونه ضمانت بازگشت وجه نیستند؛ مگر اینکه در صفحه مشخصات سرویس صراحتا و مشخصا برای آن سرویس ضمانت بازگشت وجه تعیین و ذکر شده باشد.
 18. درصورتی که از سرویس سوء استفاده شود (مثل ارسال اسپم، اجرای فایل های مخرب، جعل یا کلاه برداری، توهین به اشخاص، ادیان و … و هر عملی که خلاف مقررات شیراز وب باشد) گارانتی بازگشت وجه مشمول سرویس نخواهد شد.
 19. برای بازگردانی نسخه ی پشتیبان، ابتدا تمام محتویات فعلی سایت حذف می شوند سپس بک آپ بازگردانی می شود. اگر حتی ۱% بک آپ مشکل داشته باشد یا فرآیند بازگردانی با مشکل مواجه شود و بازگردانی انجام نشود و یا به درستی انجام نشود و احیانا موجب از دست رفتن فایل ها یا بانک اطلاعاتی شود، هیچ مسئولیتی متوجه ی شیراز وب نخواهد بود. می توانید قبل از بازگردانی نسخه پشتیبان از اطلاعات مهم نسخه ی پشتیبان بگیرید و در مکان مطمئن ذخیره کنید.
 20. در صورت هک (Deface) شدن هرکدام از صفحات سایت شما، شیراز وب می تواند سایت شما را بدون اخطار قبلی غیرفعال کند و در صورت برطرف نشدن مشکل و تکرار این موضوع سایت بکلی غیرفعال خواهد شد. در اینصورت هزینه برگشت داده نمیشود.
 21. نصب و استفاده از فیلتر شکن بر روی سرویس ها ممنوع می باشد.
 22. در صورت فیلتر شدن سایت، حداکثر ظرف ۲هفته باید سایت رفع فیلتر شود در غیر اینصورت شیراز وب می تواند سرویس دهی به سایت فیلترشده را قطع کند.
 23. استفاده از زیردامنه ها و پارک کردن دامنه های رایگان و غیر رایگان و دیگر کارها برای دور زدن سیستم فیلترینگ مخابرات ممنوع می باشد و به جای این کار باید سایت رفع فیلتر شود.
 24. استفاده از روبات (برنامه هایی که بطور خودکار و زمان بندی شده کار خاصی را انجام می دهند – مثلا برنامه‌هایی که مطالب را از دیگر سایت‌ها کپی می‌کنند) اگر در برای استفاده شخصی و محدود باشد و منجر به استفاده بیش از حد از منابع نشود اشکال ندارد، در غیر‌اینصورت موجب مسدود شدن سرویس می شود.
 25. تنظیمات سرویس های شیراز وب بصورتی انجام شده که بیشترین سازگاری را با برنامه ها، Framework ها و CMS های معروف و پرکاربرد داشته باشد. ولی تضمینی برای سازگاری با تمام برنامه ها و CMS ها و فریمورک ها وجود ندارد.
 26. باتوجه به اینکه امکان ذکر کردن تمام مشخصات هاست ها در صفحه سفارش یا صفحات مرتبط به آن وجود ندارد و یا ممکن است مورد خاص یا مورد مهمی از قلم افتاده باشد، اگر تنظیم خاصی مد نظر شماست یا سوالی در مورد سرویس یا امکانات و محدودیت های آن دارید و یا امکاناتی میخواهید که در مشخصات سرویس (یا دیگر صفحات مرتبط با آن محصول) ذکر نشده، قبل از خرید با ما تماس بگیرید یا تیکت ارسال کنید تا رفع ابهام شود.
 27. نصب و استفاده از هر نوع روبات یا اسکریپت خبر خوان و RSS خوان و روبات هایی که مطالب را بصورت خودکار یا زمان بندی شده از دیگر سایت ها کپی میکنند غیرمجاز است.
 28. آپلود، نصب و بکارگیری هر گونه فایل، نرم افزار، CMS و یا اسکریپت به صورت غیر قانونی یا نال شده و یا کرک شده بر روی کلیه سرویس های شیراز وب ممنوع است. در صورت مشاهده، سرویس کاربر خاطی بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف می‌گردد، و هیچ نسخه پشتیبانی نیز در اختیار ایشان قرار داده نشده و هیچ‌گونه وجهی نیز به ایشان بازگشت داده نخواهد شد. همچنین ایشان موظف به پرداخت غرامت و کلیه هزینه‌های احتمالی حاصل از فعالیت انجام شده می‌باشند.
 29. حداکثر تعداد ایمیل قابل ارسال در سرویس های میزبانی وب (هاست) ۶۰ ایمیل در ساعت و مجموعاً ۲۰۰ ایمیل در روز (۲۴ ساعت) است. در صورت ارسال ایمیل بیش از این تعداد، سرویس هاست مشتری بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف می گردد و هیچگونه هزینه ای نیز عودت داده نخواهد شد.
 30. در صورت ارسال ایمیل SPAM یا ارسال ایمیل انبوه و یا ارسال ایمیل به آدرس های ایمیل نامعتبر در سرویس های میزبانی وب (هاست)، سرویس هاست مشتری بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف می گردد و هیچگونه هزینه ای نیز عودت داده نخواهد شد.
 31. استفاده از اسکریپتهای رپید لیچ و ارسال ایمیل انبوه و چت روم ها و آپلودسنتر در سرویس میزبانی غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده سرویس مورد نظر مسدود می شود.
 32. ارائه آموزش، راهنمایی و رفع اشکال در زمینه Framework های زبان های برنامه نویسی، سیستم های مدیریت محتوا و زبان های طراحی و برنامه نویسی از حیطه مسئولیت خدمات پشتیبانی هاست شیراز وب خارج است.
 33. مجموعه شیراز وب (بنا به ضرورت و یا در صورت صلاحدید) می تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به انتقال سرویس های هاست (میزبانی وب)، سرور مجازی VPS/VDS مشتریان از یک سرور به سرور دیگر (در همان کشور و یا در کشوری دیگر) اقدام کند.
 34. مجموعه شیراز وب (بنا به ضرورت و یا در صورت صلاحدید) می تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به انتقال دامنه های مشتریان از یک Registrar به Registrar دیگر اقدام کند.
 35. اگر سرویس مورد استفاده سرویس گیرنده به دلیل تحریم ایران از طرف دول خارجی مسدود گردد، سرویس دهنده هیچ مسئولیت در مورد تحریم و … ندارد اما تمامی تلاش خود جهت باز پس گیری حقوق سرویس گیرنده را انجام خواهد داد.
 36. به منظور پیشگیری از اعمال اثر تحریم های بین المللی بر دامنه های کاربران ایرانی، ممکن است قبل از ثبت، در هنگام ثبت و یا پس از ثبت دامنه کاربران، شیراز وب تغییرانی را در اطلاعات شناسایی و WHOIS دامنه ایشان اعمال نماید.
 37. بسته به شرایط موجود در زمان ثبت دامنه، شرایط و قوانین Registrar ثبت کننده دامنه، پسوند دامنه مورد نظر و دلایلی دیگر، ثبت دامنه ممکن است به صورت آنی انجام نشده و با تاخیر انجام پذیرد.
 38. کاربران موظفند که قبل از اقدام به ثبت دامنه، در مورد شرایط و قوانین ثبت آن دامنه (و پسوند آن) اطلاعات لازم را از مراجع و منابع معتبر مربوطه کسب نمایند، و شیراز وب تعهدی در این زمینه ندارد. در صورت عدم انجام مطالعه لازم از طرف کاربر در مورد شرایط و قوانین ثبت دامنه با پسوند مورد نظر، کلیه عواقب و خسارات ناشی از آن بر عهده ی کاربر می باشد.
 39. در صورتی که برای ثبت، تمدید و یا انتقال دامنه نیاز به اطلاعات بیشتری باشد، کاربر موظف است در اسرع وقت و ظرف مدت زمان مشخص شده از سوی شیراز وب نسبت به ارائه‌ی اطلاعات مورد تقاضا از سوی شیراز وب اقدام نماید. در غیر این صورت شیراز وب می‌تواند نسبت به لغو سفارش وی اقدام نموده و مبلغ پرداخت شده را به اعتبار مالی حساب کاربری وی در پورتال مشتریان شیراز وب منتقل کند. انتقال مبالغ سفارشات لغو شده به حساب بانکی امکان‌پذیر نیست.
 40. در صورتی که سرویس کاربر به دلیل مصرف بیش از حد مجاز منابع و یا سایر دلایل معلق، مسدود و یا اصطلاحا Suspend شود، کاربر موظف است در مهلت زمانی تعیین شده از سوی شیراز وب (و نهایتا طی ۷۲ ساعت) نسبت به رفع مشکل و تماس با بخش پشتیبانی شیراز وب از طریق تیکت اقدام نماید. در غیر این صورت، سرویس ایشان بدون اطلاع قبلی و به طور کامل از سرور حذف می‌گردد. بدیهی است که در این صورت هیچگونه هزینه ای به کاربر برگشت داده نمی‌شود و هیچ گونه اطلاعات و نسخه پشتیبانی نیز در اختیار ایشان قرار نمی‌گیرد. ضمنا کاربر موظف است که نسبت به پرداخت هزینه های ایجاد شده‌ی احتمالی در این زمینه (از جمله هزینه جریمه مصرف بیش از حد مجاز منابع و سایر هزینه های ممکن) اقدام نماید.
 41. در صورتی که سرویس کاربر به دلیل مصرف بیش از حد مجاز منابع و یا سایر دلایل معلق، مسدود و یا اصطلاحا Suspend شود، و کاربر در مهلت زمانی تعیین شده از سوی شیراز وب (و نهایتا ظرف ۷۲ ساعت) نسبت به رفع مشکل و تماس با بخش پشتیبانی از طریق تیکت اقدام ننماید، شیراز وب می‌تواند نسبت به تعلیق، انسداد و حذف کامل سایر سرویس های ایشان نیز بدون اطلاع قبلی اقدام نماید. بدیهی است که در این صورت هیچگونه هزینه ای به کاربر برگشت داده نمی‌شود و هیچ گونه اطلاعات و نسخه پشتیبانی نیز در اختیار ایشان قرار نمی‌گیرد. ضمنا کاربر موظف است که نسبت به پرداخت هزینه های ایجاد شده‌ی احتمالی در این زمینه (از جمله هزینه جریمه مصرف بیش از حد مجاز منابع و سایر هزینه های ممکن) اقدام نماید.

C) مسائل مالی

 1. اگر درخواست برگشت وجه یا واریز مبلغ پورسانت به موجودی یا حساب بانکی داشته باشید، عملیات بازگشت وجه ۳ روز تا ۱ ماه طول می کشد.
 2. پس از سفارش و پرداخت وجه مربوط به آن، سفارش غیر قابل لغو می باشد.
 3. مبلغ سفارشات و دامنه های لغو شده به اعتبار مالی حساب کاربری کاربر در پورتال مشتریان شیراز وب منتقل می‌گردد که از آن می تواند جهت سفارش سرویس های جدید و یا تمدید سرویس های قبلی استفاده کند، و مبلغ پرداختی به حساب بانکی ایشان عودت داده نخواهد شد.
 4. مبلغ موجودی پنل شما در شیراز وب قابل بازگشت به حساب بانکی نیست مگر مبالغی که از طریق معرفی دیگران و کسب درآمد به حساب شما اضافه شده است.
 5. با توجه به تغییرات دائمی تعرفه ثبت، تمدید، انتقال و سایر خدمات دامنه از سوی رجیسترر ها، و همچنین نوسانات نرخ ارز و تاثیر آن بر تعرفه ثبت، تمدید، انتقال و سایر خدمات دامنه، و یا وجود و بروز عواملی دیگر، ممکن است قبل، بعد و یا در هنگام تکمیل سفارش مشتری، تعرفه خدمات مذکور تغییر کند. در این صورت تعرفه جدید از سوی شیراز وب به مشتری اعلام میگردد، و مشتری می تواند مبلغ مابه التفاوتش را پرداخت نموده و دامنه برای ایشان ثبت شود، و یا درخواست برگشت وجه به اعتبار حساب کاربری و یا حساب بانکی برای آن دامنه نماید.
 6. با توجه تغییرات دائمی تعرفه ثبت، تمدید، انتقال و سایر خدمات دامنه و همچنین نوسانات نرخ ارز و تاثیر آن بر قیمت دامنه های بین المللی، و یا وجود و بروز عواملی دیگر، تعرفه ثبت، تمدید، انتقال و سایر خدمات دامنه ممکن است هر لحظه دچار تغییر شود. بنابراین پس از ثبت سفارش خدمات دامنه و پرداخت فاکتور، آن مشتری موظف است نسبت به انجام سریع مراحل بعدی اقدام نموده و از تکمیل سفارش و تکمیل فرآیند ثبت/انتقال/تمدید دامنه خود اطمینان حاصل نماید، و در صورت بروز هرگونه مشکل، در اسرع وقت به بخش ثبت دامنه اطلاع دهد.
  در صورت بی توجهی به این مهم و افزایش تعرفه سرویس، مشتری ملزم به پرداخت هزینه مابه التفاوت می باشد.
 7. اگر دامنه مورد نظر شما شامل فروش ویژه باشد، بایسته است که پس از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور، نسبت به ثبت خودکار آن دامنه اقدام کنید. در صورت عدم تکمیل فرآیند ثبت دامنه تا قبل از پایان زمان فروش ویژه، مشتری ملزم به پرداخت هزینه مابه التفاوت می باشد.
 8. در صورتی که پس از تکمیل سفارش ثبت دامنه، به علت بروز اختلال فنی و یا سایر علل ممکن، ثبت دامنه توسط شیراز وب انجام نشود و شخص دیگری اقدام به ثبت آن دامنه کند، فقط هزینه پرداخت شده توسط کاربر برای ثبت آن دامنه به وی عودت داده می شود، و هیچ وجه دیگر و وجه مازادی (تحت عنوان خسارت و یا سایر عناوین) به وی تعلق نمی گیرد.
 9. در صورتی که پس از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور، به دلیل عدم تایید حساب کاربری توسط کاربر، درج اطلاعات ناقص، نامعتبر و یا با حروف فارسی، و یا وجود و بروز هرگونه مشکل که به دلیل عدم توجه، سهل انگاری و یا خطای سهوی و یا عمدی کاربر باشد پردازش سفارش وی با تاخیر مواجه شود و در این فاصله تعرفه خدمات سفارش داده شده دچار تغییر شود، انجام سفارش با تعرفه پرداخت شده امکان‌پذیر نخواهد بود. در این حالت فاکتور مابه‌التفاوت برای کاربر صادر می‌شود که می‌تواند نسبت به پرداخت آن اقدام نماید. در غیر این صورت سفارش وی لغو شده و مبلغ پرداختی به اعتبار مالی حساب کاربری وی در پورتال مشتریان شیراز وب منتقل می‌گردد که از آن می تواند جهت سفارش سرویس های جدید و یا تمدید سرویس های قبلی استفاده کند، و مبلغ پرداختی به حساب بانکی ایشان عودت داده نخواهد شد.
 10. امکان انتقال موجودی یک کاربر به کاربر دیگر وجود ندارد.
 11. درخواست های واریز وجه یا واریز پورسانت فقط به حساب بانکی با مشخصات کاربر ثبت نام شده واریز می شود. از واریز وجه به حساب دیگر اشخاص و واریز وجه در صورتی که مشخصات ثبت نامی اشتباه باشد معذوریم.
 12. در صورت درخواست واریز وجه به کارت/حساب بانکی، کلیه کارمزد های انتقال وجه (مثل کارمزد انتقال کارت به کارت و غیره) و سایر هزینه های جانبی، از موجودی کاربر کسر می گردد.
  • حداقل مبلغ کارمزد انتقال وجه به کارت/حساب بانکی برای مبالغ تا سقف یک میلیون تومان، مبلغ هزار تومان است.
  • حداقل مبلغ کارمزد انتقال وجه به کارت/حساب بانکی برای مبالغ تا سقف ۱۰ میلیون تومان، مبلغ ۵ هزار تومان است.
  • مبلغ کارمزد انتقال وجه به کارت/حساب بانکی برای وجوه بالای ۱۰ میلیون تومان، با توجه به شرایط روز از طرف شیراز وب به کاربر متقاضی اعلام میگردد.
 13. درخواست واریز وجه به حساب بانکی صرفا از طریق واریز به کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکانپذیر است.
 14. برای برگشت وجه به حساب بانکی، بسته به صلاحدید شیراز وب، ممکن است که کاربر تائید هویت شود (صحت شماره موبایل، شماره تلفن ثابت و نام و نام خانوادگی و دیگر اطلاعات هویتی).
 15. اگر مبلغی در موجودی شما برای مدتی باقی بماند، یا مبلغی در سایت واریز کنید و به اشتباه تائید نشود یا به هر دلیلی وجه شما نزد ما برای مدتی باقی بماند، آن مبلغ بصورت قرض الحسنه نزد شیراز وب  محفوظ است و هیچ سودی به آن تعلق نخواهد گرفت.
 16. استرداد وجه، واریز وجه و یا واریز پورسانت صرفا به حساب بانکی با نام و مشخصات دقیق و همسان با نام و مشخصات شخص ایجاد کننده حساب کاربری انجام می پذیرد.
 17. درخواست های استرداد وجه، واریز وجه و یا واریز پورسانت برای حساب های کاربری با اطلاعات ناقص، جعلی و مستعار اکیداً انجام نمی پذیرد.
 18. درخواست های استرداد وجه، واریز وجه و یا واریز پورسانت صرفا به حساب بانکی شخص با مشخصات ذکر شده در پروفایل اصلی حساب کاربری انجام می‌شود، و واریز وجه به حساب بانکی افراد با مشخصات درج شده در حساب کاربری زیرمجموعه‌ی یک حساب کاربری، اکیداً انجام نمی پذیرد.
 19. امکان لغو سفارشات و عملیات ثبت، تمدید و انتقال دامنه اکیدا وجود ندارد.
 20. مبلغ پرداخت شده جهت ثبت، تمدید و انتقال دامنه قابل استرداد نیست.
 21. مبلغ پرداخت شده برای صدور و تمدید گواهینامه SSL قابل استرداد نیست.
 22. در صورتی که مشکلی در سرویس هاست شیراز وب وجود داشته باشد، و محرز شود که مشکل در سرویس ارائه شده است، شیراز وب موظف است که ظرف ۷ روز کاری نسبت به بررسی و رفع آن اقدام کند. در صورت عدم رفع مشکل در مدت ۷ روزکاری از سوی شیراز وب، مشتری می تواند نسبت به درخواست لغو سرویس هاست و استرداد اعتبار باقیمانده از سرویس اقدام نماید.

D) پشتیبانی

 1. در حال حاضر پشتیبانی فقط از طریق تیکت انجام می شود و پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.
 2. پشتیبانی صرفا به زبان فارسی ارائه می‌گردد، و کلیه درخواست های پشتیبانی باید الزاما به زبان فارسی و با حروف فارسی ارسال شوند.
 3. و به هرگونه درخواست مدت زمان پاسخ به تیکت های پشتیبانی معمولا کمتر از ۳۰ دقیقه و حداکثر ۴۸ ساعت است. در شرایطی که شبکه ی اینترنت، برق یا … دچار مشکل شود، تا برطرف شدن مشکل و ارتباط مجدد با سایت، زمان پاسخ گویی نامعلوم خواهد بود.
 4. تهیه نسخه پشتیبان (Backup) از فایل ها، بانک های اطلاعاتی و سایر اطلاعات سرویس های میزبانی وب بر عهده کاربران بوده و شیراز وب هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 5. پشتیبان گیری از کلیه ی فایلها و بانک های اطلاعاتی سایت های مشتریان و نمایندگان بصورت دوره ای و اتوماتیک در سمت سرور انجام می گیرد. استفاده از این نسخه های پشتیبان فقط برای مشکلاتی که از سمت ما صورت می گیرد می باشد، و به هیچ وجه در اختیار کاربر قرار داده نمی شوند. با توجه به اینکه بک آپ ها توسط سیستم و بصورت نرم افزاری گرفته و ذخیره می شوند، اگر چه در ۹۹% موارد بک آپ ها سالم و بدون نقص هستند، هیچ تضمینی در رابطه با موجود بودن و کامل بودن بک آپ سایت ها وجود ندارد. در صورتی که در مواردی نیاز به بازگردانی اطلاعات مشتری بود و بک آپ های سیستم بدرستی عمل نکرد، شیراز وب هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.
 6. نسخه های پشتیبان تهیه شده توسط شیراز وب توسط سیستم و برای اطمینان هرچه بیشتر گرفته می شوند و مشتریان مسئول تهیه و نگهداری نسخه ی پشتیبان از وب سایت (های) خود هستند. Backup های گرفته شده توسط شیراز وب به هیچ وجه در اختیار کاربر قرار داده نمی شوند.
 7. شیراز وب ممکن است بنا به صلاح دید مدیر سرور برای رفع مشکلات امنیتی و بالا بردن قابلیت های سرور، در زمان های مشخص یا نامشخص اقدام به بروز رسانی نرم افزار های سرور (مانند php، وب سرور، mysql و …) نماید. این وظیفه ی صاحب سایت است که نرم افزار ها و اسکریپت های نصب شده روی سایت خود را برای سازگاری با نسخه های جدید وب سرور و … بروز نگه دارد.

E) تمدید سرویس:

 1. چند روز قبل از اتمام سرویس از طرف شیراز وب و بصورت خودکار برای شما ایمیل یادآوری جهت تمدید ارسال می شود. با اینکه یادآوری ها چندین بار در روزهای مختلف ارسال می شوند، در صورتی که مشکلی در ارسال یا دریافت ایمیل یادآوری پیش آید، مسئولیت دریافت نشدن ایمیل با شیراز وب نخواهد بود و شما موظفید در زمان مقرر، اقدام به تمدید سرویس نمایید.
 2. در صورت تمدید نکردن بموقع سرویس یا دامنه، شیراز وب می تواند سرویس شما را غیرفعال یا حذف کند و هیچ تعهدی در قبال موجود بودن اطلاعات سرویس شما وجود ندارد. همچنین برای فعال سازی یا بازگرداندن بک آپ (در صورت موجود بودن) هزینه ی فعال سازی دریافت خواهد شد.
 3. قبل از تمدید، مشخصات سرویس ها و قوانین شیراز وب را مجددا مطالعه کنید. چون پس از تمدید طبق قوانین و مشخصات جدید سرویس دهی خواهد شد.
 4. در صورت نیاز به اطلاعات و محتوای موجود بر روی سرویس هاست و VPS، مشتری موظف است تا قبل از زمان انقضای سرویس نسبت به تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و محتوای مورد نظر اقدام نماید. در صورت عدم تمدید و انقضای سرویس، هیچگونه فایل و نسخه پشتیبان از سرویس منقضی شده ارائه نخواهد شد.
 5. بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با شیراز وب، سرویس گیرنده می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.
 6. جهت جلوگیری از بروز مشکل در تمدید دامنه، کاربر موظف است که حداقل ۲ هفته قبل زمان انقضای آن، نسبت به پرداخت فاکتور تمدید دامنه اقدام نماید. در غیر این صورت شیراز وب هیچ‌گونه تعهدی به تمدید دامنه ندارد و مسئولیت بروز هرگونه مشکل در فرآیند تمدید دامنه بر عهده کاربر خواهد بود.
 7. در صورت منقضی (Expire) شدن دامنه، تمدید آن امکان پذیر نخواهد بود.
 8. پس از منقضی (Expire) شدن دامنه، امکان ارائه کد انتقال دامنه به کاربر میسر نخواهد بود.

F) سایر قوانین:

 1. شیراز وب می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این قرار داد تغییر ایجاد کند.
 2. تمامی کاربران شیراز وب با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت ، قوانین شیراز وب را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار نخواهد بود.
 3. تمامی خسارات وارد شده به شیراز وب از سمت کاربر به هر طریق از جمله عدم رعایت قوانین کشوری، درج مطالب غیر اخلاقی، فیلترینگ، حملات سایبری، هک و … به عهده کاربر خواهد بود و شیراز وب می تواند بدون هیچگونه اخطار قبلی نسبت به قطع دسترسی و یا عدم ارائه خدمات با اختیار خود و یا به دستور کتبی و یا شفاهی مراجع قضائی اقدام نماید.
 4. در صورت شکایت یا اقامه دعوا از سوی مشتری بر علیه شیراز وب و یا از سوی شیراز وب بر علیه مشتری، تا زمان صدور رای قطعی و نهایی از سوی مراجع ذیصلاح، موجودی اعتبار مالی حساب کاربری ایشان در پورتال مشتریان شیراز وب بلوکه شده و از آن اکیداً نمی‌تواند جهت سفارش سرویس جدید و یا تمدید سرویس‌های جاری استفاده کند. بدیهی است که استراد اعتبار مالی حساب کاربری ایشان به حساب بانکی و یا استرداد به هر نحو دیگر امکان‌پذیر نخواهد بود. علاوه بر این، تا زمان صدور رای قطعی و نهایی از سوی مراجع ذیصلاح، هیچ پشتیبانی و سرویس جدیدی در اختیار ایشان قرار نخواهد گرفت و سرویس‌های قبلی ایشان نیز تمدید نخواهد شد.
 5. در صورت هر گونه تهدید، بی احترامی، توهین و یا افترا به هر نحو از سوی کاربر به مجموعه و یا هر کدام از کارمندان یا افراد مرتبط با مجموعه شیراز وب، مجموعه شیراز وب می‌تواند حساب کاربری و کلیه سفارشات و سرویس های قبلی و جاری ایشان را بدون هیچ اطلاع قبلی مسدود نماید، و هیچگونه سرویس و خدمات جدیدی نیز به ایشان ارائه نکند. در این صورت، هیچگونه وجهی به کاربر عودت داده نخواهد شد، و حق مجموعه شیراز وب و کارمندان یا افراد مرتبط با مجموعه شیراز وب جهت طرح شکایت و اقامه دعوا در مراجع قضایی و سایر مراجع و نیز دریافت خسارات و هزینه های مربوطه از کاربر خاطی محفوظ می‌باشد.